Великобританія відкликає свого посла із Сирії для консультацій

  Сполучене королівство відкликає свого посла із Сирії для консультацій, а Сполучені Штати узагалі закривають посольство і вивозять дипломатичний персонал. Причина - постійне зростання насильства в країні і неспроможність влади стабілізувати ситуацію.

  Лише за цю добу у сирійських містах загинуло понад тридцять людей. З них двадцять троє - у Хомсі. Більшість стали жертвами обстрілів провладних військ. Такі дані правозахисних організацій, що посилаються на свідків. Найкривавішим днем протистоянь за останній час стала субота загинуло майже дві сотні людей. Дедалі гостріша критика лунає з боку США та Західних Держав - щодо Росії та Китаю. Країни двічі ветували резолюцію ООН, що закликала Башара Асада піти у відставку або ж висувала проти Сирії черговий пакет санкцій. Москва і Пекін ваажають, такий документ підтримує лише одну сторону у громадянській війні.

  Ангела Меркель, генеральний Канцлер Німеччини: "Ми не просто розчаровані, ми шоковані, що жодної резолюції ООН щодо Сирії не було ухвалено. Мушу сказати, російська сторона насправді повинна спитати у себе, чи вона усвідомлює наслідки свого рішення, і чи вона хоче й надалі проводити політику, що суперечить Лізі Арабських держав. Це навряд чи принесе успіх. А ми допомагатиме Сирії і надалі". 

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Російської Федерації: "Деякі голоси, що лунають із заходу - нагнітають істерію".

  Попередній матеріал
  Землетрус на Філіппінах: 43 людини загинули
  Наступний матеріал
  Ісландських парламентаріїв висувають Менінга на премію миру
  Теги: