Велика Британія: Представника консервативної партії звинувачують у намаганні домовитися з Дерипаскою

  Скандал у Великій Британії. Представника "тіньового" уряду від консервативної партії звинувачують у намаганні домовитися з найбагатшою людиною Росії - алюмінієвим королем Олегом Дерипаскою - про фінансування політичних проектів. Звинувачення висунув Натаніель Ротшильд.
  За його словами розмова відбулася на яхті російського мультимільярдера. Джон Осборн - "тіньовий" міністр-консерватор не заперечив свого знайомства з олігархом, проте заперечив будь-які фінансові стосунки з ним.

  Джордж Осборн, представник консервативної партії: "Була зроблена заява, що ми просили пана Дерипаску про виділення грошей. У зв`язку з цим я хочу наголосити - ми не просили та не отримували жодних коштів (...) Так, мене двічі запрошував пан Дерипаска на свій човен через спільного знайомого. Обидва рази ми просто поспілкувалися, це тривало не більше години. І жодного разу ми не просили і не отримували грошей".

  Нагадаємо, напередодні подімний скандал мав місце у США. Кандидат у президенти від республіканців Джон Маккейн надіслав листа до представництва Росії при ООН з проханням про фінансову підтримку. Передвиборчий штаб Маккейна усе списав на збій в роботі комп`ютера.
  Попередній матеріал
  Саркозі закликав ЄС не допустити скуповування бізнесу іноземцями
  Наступний матеріал
  Алієв таки переміг на президентських виборах в Азербайджані
  Теги:
  Loading...