5.ua

Вбивства у Ставрополі: поліція розшукує підозрюваних [відео]

  Режим контр-терористичної операції екстрено запровадили в частині Предгірного району, який входить до складу російського міста П’ятигорська. До поліції від населення надійшла інформація, що там помічені троє чоловіків у камуфляжі, схожі на підозрюваних у вбивстві шістьох людей у Ставропольському краю. Його керівництво запровадило цілодобове чергування поліції у місцях масового скупчення людей, соціальних установах та адміністративних будівлях. Місцеві мешканці кажуть - такої кількості правоохоронців з різних регіонів Росії ще не бачили.

  Наталя Петрова, місцева мешканка: «Очень страшно. За себя, за своих детей. Посмотрите сколько здесь машин собралось з разных регионов. Такого интернационала мы еще не видели».

  Російські правоохоронці оприлюднюють надзвичайно мало інформації про резонансні вбивства. У Слідчому комітеті лише заявили, що в їхньому скоєнні підозрюють трьох чоловіків із сусідньої до Ставропольського краю - Кабардино-Балкарії. Мотиву злочинів поки що не називають. Але визнають - усіх загиблих застрелили одні й ті самі люди в рамках заздалегідь спланованої низки нападів.

  Володимир Маркін, керівник управління взаємодії зі ЗМІ Слідчого комітету Росії:«Уголовные дела по данным фактам возбуждены по статьям 105, 222, 317 УК РФ - убийство, незаконный оборот оружия и посягательство на жизнь сотрудников правоохранительных органов. В ближайшее время они будут объединены в одном производстве. На данный момент следователи отрабатывают несколько версий произошедшего, устанавливаются мотивы совершения этих преступлений».

  Тіла шістьох загиблих знайшли в чотирьох машинах на території Ставропольського краю восьмого січня. Майже всі автівки були заміновані. Одна з бомб під час огляду поліцією здетонувала, але поранень нікому не завдала. 30 грудня російські спецпризначенці заявили, що в кабардино-балкарському місті Чегем знешкодили групу бойовиків. Вони начебто планували теракти під час Нового року та Різдва. Місто Чегем розташоване в радіусі менш, ніж сто кілометрів від місць виявлення загиблих у Ставропольському краю.

  Олександр Войтко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Табачник: Студенти не скаржаться на тиск через участь у протестах на Євромайдані [відео]
  Наступний матеріал
  Масові заворушення розпочалися у найбільших містах Єгипту
  Loading...