В Європі через снігопади відмінено сотні авіарейсів

  Сотні рейсів скасовані в аеропортах Німеччини, Великої Британії та Швейцарії. Сильні снігопади знову стали на заваді авіасполученню. Автомобільний рух - також майже припинився.
  Кілька сотень пасажирів провели ніч у залах очікування в аеропорту Франкфурта-на-Майні. Там скасовані - 200 рейсів. Схожа ситуація - в Берліні та Мюнхені. У Женеві - узагалі закрили аеропорт, бо випало майже 20 сантиметрів снігу. У Великій Британії - затримуються авіарейси у кількох містах. На автомобільних шляхах Німеччини - панує хаос. Загальна довжина заторів на дорогах - майже двісті кілометрів. Подекуди фури та автомобілі - стоять уже кілька годин. Найближчим часом прогнозують - посилення снігопадів і морозів. Поліція радить водіям не виїжджати без снігових ланцюгів, а краще за все - залишатися вдома.

  Нижче нуля впала температура і в Римі. Суворі зими бувають у цій частині Італії дуже рідко. Відомі в усьому світі фонтани - вкриті кригою. Туристи - радісно фотографують іх і сподіваються побачити ще й сніг. Утім, самі італійці - не відчувають піднесення. На дорогах дуже слизько. Через ожеледицю - різко зросла кількість аварій. Температура впала на 16 градусів лише за добу. Навіть у Венеції та на пляжах Іонічного узбережжя сьогодні очікують снігопад.
  Попередній матеріал
  Польща забракувала російський звіт щодо аварії під Смоленськом
  Наступний матеріал
  Грач: моє виключення з КПУ - це помста Симоненка [відео]
  Теги: