В Європарламенті створено депутатську групу на підтримку України

  Групу "Друзів європейської України" у Європарламенті очолив литовець Пятрас Аушрявичюс, а всього в складі групи поки що 50 депутатів.

  Про це на своїй сторінці у Facebook  написала нардеп Ірина Геращенко.

  Перше засідання групи відбулось в Брюсселі  10 грудня. На засіданні зібрались близько 50 депутатів різних політичних груп, але очікується, що ця кількість збільшиться.

  "Україна потребує постійної політичної уваги та ефективної підтримки у різних сферах - фінансової, військової, гуманітарної. Для консолідації єдності серед політичних сил Європейського парламенту у підтримці України, для генерування нових ідей та сприяння їх ефективної імплементації, я виступив з ініціативою створити таку неформальну групу - Друзі європейської України", - пояснив литовський депутат Європарламенту Пятрас Аушрявичюс.

  "Співголовами від української сторони були обрані Іванна Климпуш-Цинцадзе і Остап Семерак. До слова, у Верховній Раді також створена українська частина групи у складі понад 50 депутатів", - зазначила Геращенко.

  Як стало відомо, у першому засіданні взяли участь народні депутати України Ірина Геращенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Марія Іонова, Олена Сотник, Остап Семерак, Олександр Присяжнюк, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, а також представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

  Попередній матеріал
  Instagram випередив соцмережу Twitter за кількістю активних користувачів
  Наступний матеріал
  Fitch: низькі ціни на нафту зекономлять імпортерам $500 мільярдів

  Європарламент дивився фільм "5 каналу" про війну на сході

  Європарламент затвердив подовження торгівельних пільг для України

  Європарламент затвердив новий склад Єврокомісії