astpso.sumy.ua

В ЄС узгодили концепцію реформ цивільної оборони України

  Представники країн-членів Європейського cоюзу в рамках засідання комітету з політичних питань і питань безпеки, узгодили концепцію цивільної місії радників ЄС щодо реформи сектора цивільної оборони України.


  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Це ще один крок до швидкого початку роботи місії на підтримку ефективних і демократично контрольованих служб цивільної безпеки в Україні", - заявили у прес-службі Ради ЄС.

  Згідно з концепцією, передбачається, що місія надаватиме поради і допомогу у розвитку стратегії реформ сектора цивільної безпеки, яка має стати рамковим документом у плануванні конкретних кроків у цьому напрямку. Місія має приділяти особливу увагу повазі прав людини, боротьбі з корупцією, гендерним питанням у всіх своїх діях.

  "Експерти ЄС будуть розміщуватися разом зі своїми колегами з відповідних українських органів", - зазначили у прес-службі.

  Передбачається також, що місія ЄС забезпечить координацію і узгодженість дій з іншими представниками ЄС в Україні, спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ та іншими міжнародними партнерами. Остаточне рішення буде схвалене Радою ЄС найближчим часом.
  Попередній матеріал
  Обама доручив Керрі розглянути доцільність виділення Україні додаткової фінансової допомоги
  Наступний матеріал
  Apple збирається випустити "золотий" iPad
  Теги:
  Loading...