В Японії відбулись змагання з каліграфії

  Змагання з каліграфії провели в Японії. Три тисячі людей зібралися в одному із спортзалів Токіо, щоби визначити з-поміж присутніх найкращого знавця ієрогліфів і володаря найгарнішого почерку. Зібрала подія не лише японців - приїхали навіть кілька десятків громадян Бразилії. Організували чемпіонат на честь Нового 2011-ого року.

  Двадцять чотири хвилини мали учасники змагання з каліграфії на те, щоби виписати своє послання з ієрогліфів. Темою для нього більшість людей обрали новорічні побажання. Щоби позмагатися у письменницькій вправності, до Токіо прибули учні школи з японською мовою викладання, розташованої у Сан-Паулу.

  Кевін Кенджи, учасник змагання із Сан-Паулу: "Це дуже цікавий досвід. Нас у Бразилії такому не вчать. Каліграфія є для нас новою та незвичною".

  Каліграфію широко практикують і вважають вишуканим мистецтвом у багатьох країнах Азії. Вона підтримує гостроту розуму та покращує концентрацію. З кожним роком стає все більше охочих навчитися малювати ієрогліфи гарно і правильно.

  Ясуко Ікеда: "Я беру участь у цих змаганнях уже втринадцяте поспіль. Їх мені порадив племінник. Каліграфією дуже задоволена - це найкраще заняття для позитивного початку Нового року".

  З`явився цей вид мистецтва у древньому Китаї. Впродовж Середніх віків видатні каліграфічні здібності були невід`ємним засобом для досягнення найвищих посад, бездоганний почерк входив до переліку основних вимог, які висували на державних іспитах. Тому ті, хто проходили імператорські екзамени, обов`язково мали досконало володіти неймовірно складним мистецтвом каліграфії.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Двоє американців виграли у лотерею 355 млн. доларів
  Наступний матеріал
  Різдванний handmade [репортаж, відео]
  Теги: