В Японії проводжають літо виставкою мистецьких акваріумів [відео]

  Виставкою мистецьких акваріумів проводжають літо в Японії. У Токіо демонструють незвичні помешкання для золотих рибок. Вони для японців є символом літнього сезону, що минає.

  Квадратні посудини з різнокольоровим підсвіченням, багатогранні та прямокутні, оздоблені металом та вбудованим екраном. Найдовший акваріум на виставці - 8 метрів, а найоб`ємніший - може розмістити тисячу рибок.

  Дівчинка: "Мені сподобалися риби на екрані".

  Мінамі, відвідувачка виставки: "Дійсно круто та модно. Надсучасний спосіб демонстрації золотих рибок. Мені дуже подобається". 

  Автор цих дивовиж - Хідетомо Кімура - уже удруге виставляється в Токійському акваріумі. Цьогоріч до мистецьких посудин він поселив 5 тисяч золотих рибок.

  Хідетомо Кімура, організатор виставки: "По всьому світу є мільйони стандартних акваріумів. Їх купують для того, щоб милуватися рибками. Більше - немає на що глянути... Я зрозумів, що можу це змінити".

  Виставка у Токіо триватиме до 24-го вересня, потому - вирушить до Осаки. Хідемото Кімура сподівається - колись його акваріуми побачать і за межами Японії.

  Попередній матеріал
  Стартує 69-й Венеційський кінофестиваль
  Наступний матеріал
  В амстердамському аеропорту виявили бомбу часів війни
  Теги: