В Японії - бум популярності косметичних товарів та послуг для чоловіків [відео]

  Бум на ринку косметологічних послуг Японії. До традиційних клієнтів - жінок - дедалі активніше долучаються й представники чоловічої статі.

  Салони краси у Японії перестають бути лише жіночою прерогативою. Кількість клієнтів-чоловіків за останні два роки виросла майже удесятеро. Також неупинно зростає і кількість послуг, які вони собі замовляють. На думку чоловіків, приємний вигляд обличчя може значно допомогти у веденні бізнесу та соціальному житті.

  Тацума Міса, працівник салону краси: "Перш за все, чоловіки хочуть гарно виглядати. Якщо їхня шкіра буде гарною - це позитивно вплине на ділові відносини. По-друге, багато для кого відвідання салону - прояв статусу. Також є ті, хто просто приходить розслабитись".

  За статистикою, більшість відвідувачів салонів чоловічої статі працюють у сфері торгівлі. На послуги косметологів готові витрачати понад тисячу доларів на місяць. Основну вигоду бачать у легкості, з якою вдається завоювати довіру у клієнтів. Чоловіки також упевнені, що відвідування салонів робить їх успішними серед жінок та додає тем для спілкування із ними.

  Окушима Шоджі, відвідувач салону краси: "Це, швидше за все, як я проводжу своє дозвілля. Дехто грає у ігри, дехто любить читати або ходити у кіно. Це усе певною мірою втілення статусу. Я, наприклад, люблю витрачати гроші на салони краси".

  Жага чоловіків до красивої зовнішності не обмежується походами до модних салонів. Багато хто намагається причепуритися удома. За дослідженнями маркетингових компаній, обсяг продажу чоловічої косметики у 2015-му році перевищить тридцять два мільярди доларів.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Болівійські дипломати зіграли у футбол із збірною працівників ООН
  Наступний матеріал
  У Чехії поступово відновлюють продаж міцного алкоголю
  Теги: