В УЄФА подбали про те, щоби незрячі могли дізнаватись про перебіг матчів Євро-2012

  Футбол для незрячих. В УЄФА подбали про те, щоби дізнаватись про перебіг матчів Євро-2012 мали змогу й люди з вадами зору.

  На восьми стадіонах міст Польщі та України інвалідам видаватимуть спеціальну гарнітуру та радіоприймач, за допомогою яких незрячі зможуть почути від коментаторів детальний опис того, що відбувається на полі. Поки що для кожного стадіону планують виділити по тридцять таких гарнітур. Утім, потреби значно більші. Лише в Україні нині мешкає 600 тисяч людей з вадами зору. Кожен шостий з них - сліпий. 

  Валерій Сушкевич, голова Національної Асамблеї інвалідів України: "Коментатор дає змогу викласти події, описує всю візуальну інформацію, фактично він робить всі деталі, в тому числі- мову тіла, вираз обличчя, декорації, емоції, кольори - ну, все те, що може дати чітке уявлення, що відбувається на футбольному матчі". 

  Джойс Кук, директор Центру доступу до футболу у Європі: "Для кожного матчу УЄФА безкоштовно надасть Україні 30 спеціальних навушників для незрячих. Найімовірніше, по завершенні Єврочемпіонату гарнітура та радіоприймачі для людей з обмеженим зором залишаться у вашій країні, щоби ви могли їх використовувати і надалі".

  Попередній матеріал
  Заручників звільнило ультраліве колумбійське угруповання ФАРК
  Наступний матеріал
  Виставку листівок відкрили в Головному поштамті Києва
  Теги: