В Угорщині заарештували найвідомішу злодійку країни

  В Угорщині заарештували найвідомішу злодійку цієї країни. Це 84-річна Ґізелла Боднар, на прізвисько "Летюча Ґізі". Так її називають за те, що після кожної крадіжки жінка тікає в інше місто на літаку.

  Цього разу її упіймали на спробі викрасти п`ятдесят євро в одному із приватних будинків. Люди, що помітили злодійку, зізналися - першим бажанням було взяти автограф у "летючої Ґізі", а вже потім - дзвонити у поліцію. Адже Ґізеллу не раз показували у телевізійних шоу, крім того, бабуся-злодійка нещодавно написала автобіографію. Жінка уже відсиділа у в`язниці майже вісімнадцять років, за  понад двадцять скоєних крадіжок. Шість разів її провину пробачали, адже сума вкраденого була мізерною."Летюча Ґізі" не визнає себе злочинницею. І запевняє що крадіжки - наслідок клептоманії.

  Ґізелла Боднар, злодійка на прізвисько «Летюча Ґізі»: "Повірте мені, я не маю нічого спільного із кримінальним світом, я не належу до нього. У мене немає дорогих машин, немає розкішних будинків, у мене нічого немає. Я живу на маленьку пенсію".

  Попередній матеріал
  Масові протести у Болівії
  Наступний матеріал
  У США готуються до престижної виставки собак
  Теги: