В Туреччині не вщухають масові акції протесту

  Не припиняються багатотисячні антивладні виступи в найбільших містах Туреччини.
  В Анкарі поліція спробувала розігнати мітингарів водометами. 23-х протестувальників заарештували. На площу Кизилай активісти принесли свічки та квіти в пам`ять про мітингаря, який загинув там під час сутичок із поліцією кілька днів тому. Сотні людей згадали його спільною молитвою.

  На майдані Таксим у Стамбулі тисячі людей провели мовчазний протест. Поліція не розганяла його, але заарештувала 62-х учасників акції. Напередодні, віце-прем`єр-міністр Туреччини заявив, що уряд може залучити армію для підтримання порядку в найбільших містах. Протести в країні тривають з 31-го травня. Акція на захист стамбульського парку Гезі перетворилася на політичні демонстрації під гаслами відставки уряду і проведення дострокових парламентських виборів.

  Протестувальники: "Туреччина зараз переживає процес перетворення. За її краще майбутнє вже загинули люди. Я прийшов сюди, щоби не допустити нових смертей".

  Протестувальники: "Ми більше не визнаємо легітимність правлячої партії. Її представники показують своїми заявами і діями, що не розуміють суті протестів".
  Попередній матеріал
  Перемови із радикальним рухом "Талібан" збираються провести США та Афганістан
  Наступний матеріал
  В Сан-Паулу мітингувальники спалили відділок поліції
  Теги: