В Тунісі тривають арешти і нові мітинги протесту

  У Тунісі заарештували родичів поваленого президента. Під вартою - 33 людини. Вони намагалися залишити країну, повідомляють туніські ЗМІ. В офіційних звітах поліції заарештованих звинувачують у злочинах проти держави. В яких саме - не уточнюють. Водночас на вулицях столиці Тунісу - нові демонстрації.

  Пострілами у повітря розганяла демонстрантів поліція Тунісу. Сотні людей знову вийшли на вулиці столиці країни, щоби добитися звільнення з перехідного уряду усіх міністрів, які належали до партії президента-утікача. Обіцяють - поки цього не буде, протести не припиняться.

  Тим часом поліція влаштовує обшуки в будинках заарештованих родичів поваленого президента Бен Алі. Вилучають коштовності, дорогі швейцарські годинники, гроші та кредитні карти. Усе це демонструють в ефірі місцевого телебачення. Поліція стверджує - це докази у справі про корупцію і привласнення державних коштів. Банківські рахунки та активи екс-глави держави у Швейцарії - заморожені. Банк його зятя - націоналізований. Влада країни обіцяє покарати усіх причетних до злочинів 24-річного режиму Бен Алі.  

  Фуад Мебазза, тимчасовий виконувач обов`язків президента Тунісу: "Зараз ситуація з безпекою у країні значно поліпшилася. Але ми прагнемо більшого. Обіцяємо знайти і покарати усіх, винних у хаосі на вулицях країни, тероризуванні мирного населення та розбійних нападах".

  Нагадаємо, протести у Тунісі розпочалися в середині грудня. Люди виступили проти безробіття, корупції та низького рівня життя. У сутичках із поліцією загинули кілька десятків осіб. 14 січня президент залишив країну та полетів до Саудівської Аравії. Його оголосили поваленим. Влада перейшла до прем`єр-міністра, а потому - до спікера парламенту.

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Ізраїлі померла дружина президента країни
  Наступний матеріал
  У Німеччині встановили пам`ятник восьминогу Паулю
  Теги: