Фото naharnet.com

В Таїланді навіть на курортах оголосили комендантську годину

  В Таїланді, де стався військовий переворот, армія оголосила комендантську годину, яка поширюється на всю територію, включаючи навіть курорти.


  Як повідомляє "Интерфакс" з посиланням на російське консульство у Таїланді, комендантська година вводиться з 22:00 до 5:00.

  Як заявили у Збройних силах королівства, комендантська година починає діяти вже з четверга і забороняє перебування людей у ​​громадських місцях і взагалі на вулиці.

  Окрім того, військові заборонили збиратися групами більше п‘яти людей. Порушникам заборони загрожує тюремний строк до одного року.

  Раніше сьогодні повідомлялося, що армія Таїланду взяла владу у свої руки, здійснивши у королівстві військовий переворот.

  У вівторок, 20 травня, армія Таїланду оголосила в королівстві, де вже кілька місяців не припиняються масові демонстрації, військовий стан.

  Протести у Таїланді почалися з листопаду 2013 року з вимог відсторонити від влади членів династії Чинават та їх прихильників.

  У середу, 7 травня, Конституційний суд країни ухвалив, що виконуюча обов'язки прем'єр-міністра Йінглак Чинават повинна покинути свій пост. Вона була визнана винною в перевищенні посадових повноважень.
  Попередній матеріал
  Всі окружкоми у Харкові взяли під цілодобову охорону
  Наступний матеріал
  На Одещині затримано ще одного інструктора-вербувальника бойовиків для Сходу України