В США принц Гаррі зустрівся з постраждалими від урагану Сенді

  Нові пригоди принца Гаррі у Америці. Член британської монаршої родини відвідав Нью-Джерсі, зіграв у бейсбол у Нью-Йорку і отримав подарунок від американських інвесторів.

  Принц зустрівся з постраждалими від урагану Сенді і висловив їм своє співчуття. Потому разом з британським прем`єром Кемероном - покатався на двоповерховому автобусі по Нью-Йорку. Там - англійці відвідали рекламну акцію з залучення до Британії іноземних інвестицій. І отримали у подарунок від партнерів власні лялькові зорбраження. На додачу Гаррі зіграв у бейсбол зі школярами у бідному нью-йоркському районі Гарлем.

  Роберт Сальтарес, мешканець Гарлема: "Це велика честь і несподіванка - зустріти справжнього принца просто тут, у районі, де я виріс. Я і сподіватися на таке не міг. Усю нашу спільноту візит Гаррі просто вразив".

  Альберт Тірадо, мешканець Гарлема: "Він виглядав дуже спокійним і розслабленим. А ще у нас склалося враження, що йому дійсно було цікаво з нами поспілкуватися, дізнатися, як ми живемо і чого потребуємо".

  Попередній матеріал
  Масові протести у Болівії: люди вимагають від влади пенсійної реформи
  Наступний матеріал
  Нові подробиці розслідування вибухів у турецькому місті Рейханли
  Теги: