В Сараєво протестують ветерани збройних конфліктів останніх років

  Масовий протест у Боснії. Понад півтори тисячі ветеранів збройних конфліктів останніх років зібралися у Сараєво, щоби виступити проти фінансової політики чинного уряду.
  Серед протестувальників були боснійські мусульмани, серби та хорвати. Разом колишніх ворогів об`єднала боротьба за пільги та соцвиплати для колишніх військових. Протестувальники зібралися перед будівлею уряду країни. Вони вимагали виплатити ветеранам пенсії, обіцяні владою ще два роки тому. Якщо уряд не виділить грошей - колишні військові погрожують новими протестами та навіть голодуванням.

  Протестувальник: "Ми не жебраки і не злочинці, і прийшли сюди вимагати того, що належить нам за законом. Уряд обіцяв нам ці гроші вже давно, але ми досі нічого не отримали".

  Протестувальник: "Це політика нинішньої влади вигнала нас на вулиці. Багато хто з нас втратив роботу і залишився ні з чим. Декому не вистачає грошей навіть, щоб купити харчі і оплатити рахунки. Тож ми мусимо отримати обіцяні нам гроші. Цей протест доводить: усі  ми можемо і будемо боротися за спільну справу - разом".
  Попередній матеріал
  Греція прийняла умови ЄС для отримання подальшої фінансової допомоги
  Наступний матеріал
  Румунські дизайнери пошили найдовшу у світі весільну сукню
  Теги: