В с. Клейгейт у Великій Британії евакуювали два квартали [відео]

  Два квартали евакуювали сьогодні у селі Клейгейт у Великій Британії. Там сапери шукали вибуховий пристрій. Будинок, в якому працює поліція - належить родині аль-Хіллі, яку розстріляли кілька днів тому у французьких Альпах.

  Усі вихідні у помешканні аль-Хіллі тривав обшук. Сьогодні, на третій день - до будинку викликали саперів. Кілька десятків родин, що мешкають поряд тимчасово евакуювали. В оселі знайшли підозрілий предмет, схожий на саморобний вибуховий пристрій. Утім, за кілька годин з`ясували - це не бомба.

  Поки поліція намагається з`ясувати найменші дрібниці життя родини, які б пояснили, що стало причиною нападу, французькі медики - борються за життя 7-річної Зейнаб - доньки загиблих. Напередодні її вивели зі штучної коми. Під час нападу в дівчинку вистрілили та сильно вдарили по голові. Поліція сподівається найближчим часом допитати дитину. Адже вона єдина, хто може розповісти, що сталося на дорозі. 4-річна сестра Зейнаб - Зіна - також вижила. Їй вдалося сховатися за тілом матері. Дитину вже забрали додому рідні. Тим часом поліція намагається з`ясувати, хто й чому вбив батьків дівчат. Хоча минуло вже кілька днів, єдиної думки в правоохоронців немає. Версії - від збройного пограбування або родинної сварки - до ліквідації через секретну діяльність.

  Саллі Лівсі, аналітик з безпеки: "Якщо це спланований злочин, потрібно розглядати версію тероризму, який підтримує держава. Ми вже знаходили раніше зв`язок між Іраном та організованою злочинністю. Але так само імовірно, що все це - просто співпадіння. Ми маємо дуже великий вибір варіантів того, що сталося. Зараз поліція працює над 20-ма чи 30-ма можливими версіями вбивства".

  Напад стався минулої середи. 50-річного британця іранського походження Саада аль-Хіллі, його дружину та тещу розстріляли просто в автівці під час подорожі Францією. Разом із ними загинув велосипедист Сильвен Мольє. Певний час поліція навіть думала, що саме він міг бути мішенню нападників. Утім, згодом запевнила, що Мольє просто не пощастило опинитися на місці нападу.

  Марина Кафтан, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Чикаго страйкують вчителі
  Наступний матеріал
  Щонайменше 38 людей загинули внаслідок міжетнічного конфлікту в Кенії
  Теги: