5.ua

В Ростовській області оголосили надзвичайний стан через вигаданих біженців із України

  Державна прикордонна служба України (ДПСУ) повідомляє, що на державному кордоні з Росією жоден громадянин України не висловив бажання отримати статус біженця в Росії.
  Відповідна заява розповсюджена на сайті відомства 4 червня.

  "Натомість російські засоби масової інформації поширюють повідомлення про тисячі біженців з південно-східної України, яких прийняла Ростовська область за минулу добу і кількість яких росте з кожним днем. Вони посилаються на інформацію, розповсюджену  уповноваженим із прав дітей при Президентові Російської Федерації Павлом Астаховим", - підкреслили у ДПСУ.

  Окрім того, влада Ростовської області РФ оголосила про запровадження надзвичайного стану через нібито високий наплив біженців зі східних регіонів України.

  Українські прикордонники зазначили, що за минулу добу кордон з Росією на виїзд з України перетнуло 11417 громадян України. Для прикладу, 2 червня ця цифра сягала 11151 громадян України, а напередодні вихідних - 30 травня – 15380 українців. Майже така ж сама кількість громадян України щодня перетинає українсько-російський кордон на в'їзд в Україну.

  "Крім того нагадаємо, що декілька днів тому Павло Астахов також розповсюдив інформацію про начебто затримання українськими прикордонниками автобуса з дітьми на кордоні з Росією та що діти були вимушені залишати Україну пішки. Проте тоді співробітники Держприкордонслужби не затримували на кордоні жодного транспортного засобу, який би перевозив дітей, в тому числі й дітей-біженців, до Росії",- заявили у Держприкордонслужбі України.
  Попередній матеріал
  Джемілєв: ми чекаємо бунту в Кремлі
  Наступний матеріал
  У Львів продовжують прибувати переселенці з Криму та Донбасу