В Росії заборонено будь-яку передвиборну агітацію і політичну рекламу

  День тиші у Росії. У країні заборонено будь-яку передвиборну агітацію і політичну рекламу. Вже завтра у країні - так званий Єдиний День голосування. Загалом у вісімдесяти регіонах Росії пройдуть близько семи тисяч виборів.

  Та особлива увага спостерігачів - прикута до столиці. У Москві - обиратимуть мера. Напередодні кандидати - провели останні агітаційні мітинги. Фаворитом перегонів - називають само висуванця Сергія Собяніна. За даними соцопитувань, за нього готові віддати голоси 60 відсотків москвичів. Другий за популярністю - опозиціонер Олексій Навальний. Його підтримують утричі менше мешканців. На крісло мера Москви також претендують  кандидати від комуністів, ЛДПР, "Яблука" та "Справедливої Росії".

  Росіянин: « Зараз йдеться про можливість змін - залишити все як було, чи усе радикально поміняти. Те, що ми маємо зараз - не подобається нікому, і ніхто не бажає такої стабільності. Ми хочемо змін, тож ми за Навального. Яка різниця, голосувати чи ні? Все одно мером призначать провладного кандидата. Я взагалі голосувати не піду».

  Попередній матеріал
  Лукашенко пропонує ввести мито для громадян країни, які їздять до ЄС за товарами
  Наступний матеріал
  За мир у Сирії помоляться у Ватикані
  Теги: