gazeta.lviv.ua

В Росії планують стягнути з України $1 млрд за обстріли Ростовської області

  Депутат російської Державної думи Роман Худяков планує підготувати позов до української влади на $1 млрд в міжнародні судові інстанції щодо обстрілів російській території в Ростовського області з боку України.


  Суму в $1 млрд законодавець вважає адекватною, "виходячи з кількості постраждалих і того, що життя тисяч громадян Росії піддалася загрозі через обстріл з території України", пишуть "Известия".

  За словами депутата, черговий снаряд, який прилетів з боку України, розірвався 4 вересня в районі пункту пропуску "Волошино" Ростовської області. До цього прикордонні території буцімто регулярно піддавалися обстрілу з боку України як артилерією, так і зі стрілецької зброї.

  У серпні неодноразово відбувалися обстріли, зокрема в районі КПП "Гуково" або села Куйбишеве. До серпня, за повідомленнями уряду Ростовської області, територія Росії 16 раз піддавалася обстрілам, в результаті яких одна людина загинула, дев'ять були поранені. Великій кількості громадян було завдано майнову шкоду, відзначає видання.
  Попередній матеріал
  Священика-опозиціонера Андрія Кураєва звільнили із Московської духовної академії
  Наступний матеріал
  Лукашенко розпорядився облаштувати кордон з Росією
  Loading...