В Росії хочуть продавати дорогі ювелірні вироби за паспортом

  До Державної думи Росії внесено законопроект, який забороняє продавати дорогі ювелірні вироби без пред'явлення покупцем паспорта.


  Про це повідомляє "Интерфакс".

  Чинний закон "Про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму" пропонується доповнити нормою, згідно з якою без документа, що засвідчує особу, можна придбати ювелірні вироби не дорожче 15 тис. рублів (або на еквівалентну суму в валюті).

  При використанні персоніфікованого електронного засобу для покупки ювелірних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння в роздріб можна не пред'являти ідентифікаційні документи, якщо сума не перевищує 100 тис. рублів (або еквівалент в іноземній валюті).

  "Організація, що реалізує ювелірні вироби, - фактично єдиний суб'єкт російської "антивідмивної" системи, який здійснює роздрібний продаж. Суспільна правосвідомість, як правило, ставить такі організації в один ряд із звичайними магазинами, в яких не вимагається паспорт для придбання чогось", - пише автор - депутат- "єдинорос" Валерій Язєв в пояснювальній записці до проекту закону.
  Попередній матеріал
  У Маріуполі затримано диверсантів "ДНР"
  Наступний матеріал
  Тарантіно заявив, що піде з кіно після свого 10 фільму