5.ua

В Росії каратимуть за розмови про сепаратизм чи сумніви у "російськості" Криму

  Посилити кримінальну відповідальність за заклики до сепаратизму вирішили у Росії. Рада Федерації схвалила закон, що встановлює покарання за будь-які публічні заклики до від'єднання.


  Винуватцям загрожує штраф, або ж ув'язнення терміном на 4 роки. За ті ж дії із використанням медіа – в тому числі інтернету – громадські роботи до 480 годин або ж 5 років за ґратами.

  Закон відправили на підпис російському президентові Володимиру Путіну. Оглядачі вже говорять, що відтепер росіянам, які публічно не визнаватимуть приналежність окупованого Криму Російській федерації, може загрожувати покарання за заклики до сепаратизму.

  Останнім часом репресивні закони та усілякі обмеження в Росії множаться із небаченою інтенсивністю. Під заборону потрапляють як прояви політичної активності громадян, так і їхнє право обирати собі одяг та білизну. Зокрема, Євразійська економічна комісія отримала депутатський запит стосовно заборони кедів, балеток, туфель на високих підборах та мереживної білизни на усій території Митного союзу.

  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли українських бійців під Луганськом - є загиблі
  Наступний матеріал
  Терористи захопили ще 10 заручників та атакували прикордонний пункт - речник АТО
  Loading...