Фото kaosgl.com

В ПАРЄ обговорюють санкції проти Росії

  Парламентська Асамблея Ради Європи розпочала обговорення санкцій проти Росії та її права голосу в організації.

  Окрім того, делегати можуть прийняти рішення взагалі позбавити РФ права членства у Асамблеї.

  Раніше комісія ПАРЄ з моніторингу підтримала поправку про позбавлення делегації РФ права голосувати, брати участь у місії спостерігачів Асамблеї, а також бути представленою в президентському комітет і Бюро ПАРЄ.

  Доповідач ПАРЄ Штефан Шеннах (Австрія), який представив пропозиції щодо повноважень російської делегації в Асамблеї, заявив, що в січні наступного року може бути прийнято рішення про продовження санкцій відносно російської делегації у зв'язку з "українським питанням".

  За його словами , більшість у моніторинговому комітеті висловилися за можливість продовження санкцій в майбутньому році - ще на рік , якщо позиція Росії щодо України не зміниться, передає "Интерфакс".

  Вранці в четвер моніторинговий комітет підтримав також поправку до тексту резолюції , відповідно до якої російська делегація не тільки позбавляється голосу до кінця року , але й не зможе працювати в керівних структурах Асамблеї та брати участь у спостереженні за виборами у складі місій.

  Між тим, як повідомив український депутат Андрій Шевченко, який присутній у залі, на засіданні поки немає жодного російського делегата.

  Як повідомляють російські ЗМІ, російська делегація офіційно відмовилась брати участь у обговорені.

  Нагадаємо, напередодні 154 члени Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) підтримали резолюцію, яка засуджує дії Росії в Україні.

  Попередній матеріал
  На південному сході України не порушуються права російськомовних громадян - Омбудсмен
  Наступний матеріал
  У Київ на форум з питань безпеки приїдуть Нуланд і Більдт
  Теги:
  Loading...