В одному з найбільших міст США - надзвичайний стан через небезпечний вірус

  Надзвичайний стан оголосили в Далласі. На такий крок влада міста, яке входить до десятки найбільших у Сполучених Штатах, пішла через значне поширення західнонільського вірусу.
  Через нього в Техасі вже померли 17 людей. Близько півтисячі мешканців штату - шпиталізовано. Щоби знищити москітів, які переносять вірус, уперше за майже півстоліття Даллас окроплюють з літаків уночі пестицидами. Вчені кажуть, що популяція комарів аномально збільшилася через надзвичайно теплу зиму й дощову весну. Під час укусу вони можуть впорскувати до крові людини поширений у регіоні західнонільський вірус. Потім починається лихоманка й болі в усьому тілі, спеціальних ліків від яких немає.

  Майк Роулінгс, мер Далласа: "Мене запевнили, що речовини, якими окроплять наше місто, в цілому безпечні для людей. Але медики радять громадянам не виходити в ці дні на вулицю з десятої вечора до першої ночі. Також краще не випускати надвір домашніх тварин й накривати басейни й ставки. Якщо речовина потрапить на шкіру чи одяг - її потрібно негайно змити".
  Попередній матеріал
  Керівник норвезької поліції пішов у відставку
  Наступний матеріал
  ЦВК: відеоспостереження на виборчих дільницях обійдеться у 994 млн. грн.
  Теги: