В ОАЕ стартував міжнародний фестиваль світла

  Фестиваль світла стартував в Об`єднаних арабських еміратах. Його влаштували у Шарджі - третьому за розміром місті країни. ЮНЕСКО визнала емірат Шарджа культурною столицею арабського світу. Туди традиційно приїжджають багато туристів.

  Сценою для світлових вистав стали 12 найвидатніших архітектурних пам`яток Шарджі. На відкритті фестивалю глядачам показали 15-хвилинну світлове дійство про історію міста та його культурну спадщину. Світлове шоу влаштували на набережній Аль-Касба - культурному центрі міста.

  Алі, турист із Єгипту: "Це прекрасне свято з неймовірним освітленням і декораціями. Тут зібралися гладачі з усього світу. Мені дуже подобається в Шарджі!"

  Організатори підготувалися ґрунтовно: найкращі світлові художники з Європи одну за одною створювали на тлі будівель величні картини. Їм вдалося поєднати арабську пристрасть до казок із європейськими технологіями.

  Мішель Туїту, директор фестивалю: "Емірат Шарджа - є культурною столицею країни. Це місто має давню історію, і воно є ідеальним тлом, щоби показати трансформацію культури та архітектури".

  Показувати світлові вистави запланували протягом 9 днів. Кілька перших шоу відвідали понад 100 тисяч туристів. Цьогоріч свято відбувається удруге, але вже стало однією з найбільших подій у регіоні. Надалі фестиваль світла влаштовуватимуть щороку.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Влада і опозиція Сирії звинувачують одне одного у підриві нафтогону
  Наступний матеріал
  Відбулись перші 2 матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів
  Теги: