В ОАЕ стартувала виставка-продаж ексклюзивних позашляховиків [відео]

  Пустелею на золотому авто. В Абу-Дабі відкрилася виставка-продаж позашляховиків, оздоблених коштовними металами та камінням. Вартість таких машин - понад півмільйона доларів.

  Світова економічна криза на Об`єднані Арабські Емірати, як видно, не вплинула. Принаймні, вроджену пристрасть до розкоші мешканцям цієї країни не затьмарила. В Абу-Дабі відкрилася виставка-продаж декорованих золотом та діамантами автомобілів для пересування пустелею.  

  Алі Хуссейн Мурад, бізнесмен: "Ці автомобілі не мають аналогів у світі. Вони - уособлення розкоші, оздоблені золотом та діамантами. Машини повністю автоматизовані. Ними дуже зручно керувати. Ці автомобілі будуть гідним доповненням до стилю господаря".

  Кожне із цих авто оздоблене близько трьома кілограмами золота. Коштовним металом вкриті диски, бампер і навіть двигун. Сидіння у цих машинах обтягнуті страусиною шкірою. Коштують такі розкішні позашляховики від п`ятисот тисяч доларів. Один із них уже придбав місцевий шейх.   

  Розкішні автомобілі цими днями демонструють і у Європі. У Парижі відкрився автосалон, на якому популярні автовиробники представили півсотні нових моделей.

  Ребекка Ліндланд, аналітик: "Цей автосалон  - найбільший у Європі. Він наочно демонструє, що криза, яка спіткала автовиробників протягом останніх кількох років, пішла на спад. Тепер наші прогнози набагато оптимістичнші. Оздоровлення галузі очевидне, хоча у різних країнах воно відбувається різними темпами".  

  Автошоу порадує відвідувачів спеціальною експозицією колекційних машин з приватних музеїв та виставкою екологічно чистих авто.

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Могильов озвучив 3 версії бійки на фестивалі "Гайдамака.UA"
  Наступний матеріал
  Уряд підняв зарплати військовослужбовцям
  Теги: