5.ua

В Москві пройшов мітинг на захист російськомовних кримчан від "Бендери"

  В Москві в Новопушкінському сквері пройшов мітинг в підтримку російськомовного населення Криму. В заході взяли участь близько 500 людей.

  Як повідомляє кореспондент Эха Москви Олексій Наришкін, під час мітингу виступили представники різних політичних сил Росії. Зокрема, лідер незареєстрованої партії Друга Росія Едуард Лімонов підтримав приєднання Криму до РФ, а депутат від КПРФ Володимир Бессонов закликав "розібратися з п‘ятою колоною" і розпустити діючий уряд Росії на чолі з Дмитром Медведєвим.

  Ще один виступаючий, бізнесмен Герман Стерлігов, заявив, що головним ворогом росіян є "американська сатанинська влада", тому замість пам‘ятників Леніну потрібно встановлювати православні хрести.

  В учасників мітингу були плакати "Кримчани, наш дом - ваш дім", "Долари готівкою під заборону. Це кров п‘ятої колони" та інші.

  Журналіст також відмічає, що під час мітингу нібито політичний біженець з України на прізвище Горбатов подякував Беркуту за порятунок.

  Між тим, ніхто з учасників заходу в захист російськомовних українців так і не зміг пояснити, від чого насправді їх потрібно захищати. "Ми тут, щоб підтримати росіян, яким загрожують … бендеровці, Бендера", - цитує Наришкін мітингуючих.

  Фото: Алексей Нарышкин/ Twitter

  Попередній матеріал
  Мінкульт перевірить використання держкоштів при підготовці до ювілею Шевченка
  Наступний матеріал
  Філарет закликає всі українські церкви до єднання проти агресора
  Теги:
  Loading...