В Китаї запровадили нові-жорсткі правила коритсування Інтернетом [відео]

  Жорсткіші правила користування інтернентом запровадили в Китаї. Влада країни ухвалила закон за яким, провайдери послуг мають вимагати від користувачів надання особистої інформації.

  Забути про нікнейми та фальшиві акаунти віднині мають мешканці Китаю. Згідно з новим законом кожен, хто підписує угоду про надання йому послуг Інтернет, фіксованого або мобільного телефонного зв’язку - мають надавати операторам мереж обслуговування справжню ідентифікаційну інформацію. А саме - ім’я та адресу. За словами влади ініціатива покликана для посилення захисту особистої інформації.

  Лі Фей, заступник директора законодавчого комітету: "Держава вирішила посилити систему управління та регулювання інтернет-діяльності, після численних випадків порушення прав широкої громадськості".

  Опоненти нового закону впевнені - він обмежує свободу слова. На їхню думку - влада країни просто вбачає в Інтернеті потужну загрозу для себе. За останній рік в країні, завдяки соціальним мережам, було влаштовано десятки акцій протесту та оприлюднено дані про корумпованих посадовців.

  Цу Руйфен, блогер: "Після того, як в країні з’явився Інтернет влада постійно намагалася обмежити користування ним. Витрачала мільярди на блокування закордонних сайтів. Вони просто не хочуть ніякої свободи слова, адже вона зачіпає їхні інтереси".

  Понад півмільярда китайців натепер є користувачами Інтернету. Як саме влада збирається упоратися з технічною стороною їхньої реєстрації наразі не відомо. Минулого року двох найбільших мікроблог-сайтів змусили надати інформацію про понад шістсот мільйонів користувачів. Утім обробити таку кількість інформації - вони усе ще не можуть.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Індії померла студентка, яку згвалтували в автобусі
  Наступний матеріал
  Бразилія потерпає від рекордної спеки
  Теги:
  Loading...