В Китаї встановлено новий рекорд із перебування у кризі

  "Епідемія" крижаних рекордів охопила Китай. Вже втретє із початку цього року тамтешні відчайдухи звертаються до Книги Гіннеса.

  Суть змагання - хто довше просидить у ємності, наповненій кригою. З одягу - лише білизна, температура - мінус 10. Спочатку - із результатом 1 година 50 хвилин - до Книги рекордів звернувся голландець Вім Хоф. У крижаній ванні посеред Гонконга він зустрів Новий рік. На рахунку чоловіка уже був з десяток інших рекордів, пов`язаних із морозами і льодами, але цей - вислизнув просто з рук.

  3-го січня його перевершили одразу двоє китайських екстремалів. Заради цього видерлися високо в гори, в провінції Ханань. Саме ці мальовничі краєвиди надихали творців блокбастеру "Аватар". Але відчайдухам було не до замилування природою. Чень Кецай мало не замерз, його тіло охололо до 35-ти градусів. Але чоловік переміг голландця - тамуючи біль, протримався на 8 хвилин довше. Тріумф тривав недовго. Інший учасник, Цзинь Сунхао, затримався у кризі ще довше - дві години! Без жодних проблем із здоров`ям.

  У книзі Гіннеса готові зареєструвати рекорд. Якщо ніхто інших його не перевершить найближчими днями.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Греція відгородиться стіною від Туреччини
  Наступний матеріал
  Відбулися перші цьогорічні матчі баскетбольної Суперліги
  Теги: