В Китаї чоловіків вчать шукати собі пару

  Китайські чоловіки занадто багато працюють і дуже сором`язливі, тому часто не можуть знайти собі пару. До того ж, дівчат у країні помітно менше ніж чоловіків.

  Щороку в Китаї зростає кількість холостяків. Чоловіки не мають часу зустрічатися з жінками, та й конкуренція висока. Вирішити цю проблему беруться бізнесмени. Надзвичайної популярності набирають у містах курси зі зваблення. Учитися можна як через інтернет, так і з персональним тренером.

  Кріс Ву, інструктор з побачень: "Деякі чоловіки увесь час або вчаться, або працюють. Їм необхідно покращувати соціальні навички. У Китаї багато чоловіків і мало жінок - на це теж треба зважати. Так буде ще 10-20 років".

  Ще одна популярна ініціатива - масові заходи з пошуку наречених. Минулого тижня таку зустріч організував популярний сайт знайомств. Шукати щастя прийшли понад 50 тисяч китайців. При цьому дві третини відвідувачів становили стурбовані батьки. Вони активно знайомилися й мінялися анкетами дітей.

  Мама: "Мій син дуже багато працює. Майже щодня сидить на роботі до ночі. У нього просто немає можливості зустрічатися з дівчатами. Не знаю, як він, а я - дуже занепокоєна".

  Великою популярністю у Піднебесній користуються й телешоу, на яких можна знайти дружину. Це - найменш надійний спосіб закохатися, проте у телепередачах беруть участь тисячі людей. За статистикою, зараз на 100 дівчаток у Китаї народжується 119 хлопчиків. Соціологи підрахували - за 10 років у країні принаймні 24 мільйони чоловіків не зможуть знайти собі пару.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Страйк транспортників в Афінах
  Наступний матеріал
  Роналдо оголосив про завершення своєї спортивної кар`єри
  Теги: