В КНДР створили власну комп`ютерну програму для вибору зачіски

  Програмісти Північної Кореї створили нову комп’ютерну програму. Завдяки ній можна моделювати власну зачіску і підбирати унікальні стилі. Однак доступною програма буде лише для північнокорейських користувачів.

  Програму створили програмісти одного з найкращих вишів країни - Політехнічного університету імені Кім Чхека. Її назва - "Фоп", українською - "Чепурун". Усе, що треба - завантажити цифрове фото обличчя у програму, а далі підібрати стиль, який вам найбільше пасує.

  Чо Сун Йонг, професор Університету імені Кім Чхека: "Фоп" - чудова програма. Вона дозволяє обрати свій стиль. Також важливо, що програма демонструє як анфас, так і профіль".

  Рі Хьо Нам, мешканець Пхеньяна: "Раніше я обирав зачіску за фотографіями у перукарні. Зараз я можу це робити у новій програмі".

  Розробникам вдалося зробити популярну програму, яка чітко відповідає військовій ідеології країни. Однак автори наголошують, що програма гнучка. Кожен може додати власний стиль зачіски відповідно до моди.

  Чо Сун Йонг, професор Університету імені Кім Чхека: "Наша програма створена згідно з соціалістичним розумінням краси. Вона дозволить обирати гарні зачіски особам різного віку та професій".

  Доступною програма буде не для усіх. Комп’ютери та цифрові фотокамери можуть дозволити собі лише заможні корейці. Чи з’явиться програма за межами країни - також невідомо. Інтернету в Північній Кореї немає.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Будапешті пройшов масовий студентський марш протесту
  Наступний матеріал
  Ріо-де-Жанейро готується до карнавалу
  Теги: