5.ua

В Казані знайшли другу «чорну скриньку» загиблого літака

   

  «Чорну скриньку» з розмовами членів екіпажу «Боїнга-737», який в неділю впав у Казані, знайшли експерти на місці інциденту. У Міждержавному авіаційному комітеті повідомляють, що її відправили в Москву для дослідження. Слідчий комітет уже вивчив записи переговорів пілотів із диспетчерами. До повідомлення про неготовність літака приземлитися – вони мають штатну форму. Після цього попередження, наземні служби наказали екіпажу повітряного судна набрати висоту в півтисячі метрів й зайти на друге коло. Потім розмова обривається.

  Володимир Маркін, керівник управління взаємодії зі ЗМІ СК Росії: «Мы изучаем документы авиакомпании «Татарстан» по подготовке пилотов и другого персонала. Также анализируем кадры камер видеонаблюдения и записи переговоров пилотов с диспетчерами. В целом они носят штатный характер – до сообщения экипажа о непосадочной конфигурации самолета».

  Дані з «чорної скриньки», яка фіксувала покази приладів, свідчать, що на швидкості дві сотні кілометрів за годину за допомогою штурвала пілоти спрямували літак униз. Після цього «Боїнг» різко прискорився до 450 кілометрів за годину. Двигуни повітряного судна працювали аж до моменту майже перпендикулярного зіткнення із землею й вибуху, що забрав життя п’ятдесяти людей. До таблиці з іменами і прізвищами пасажирів та членів екіпажу літака, встановленої біля аеропорту, тисячі казанців уже третій день несуть свічки та квіти. Багато з них особисто знали загиблих.

  Луїза Абдиушева, мешканка Казані: «До сих пор не могу поверить в это. На самолете были знакомые моего мужа. В головне не укладывается, что их уже нет».

  Генеральний директор авіакомпанії «Татарстан», якій належав «Боїнг» – Аксан Гініятуллін – повідомив, що за два дні до катастрофи на літаку проводили роботи з усунення деяких дефектів, яких саме – конкретизувати не зміг. Також він підтвердив, що цей рейс з Москви до Казані за планом мало виконувати інше повітряне судно – «Бомбардьє CRJ-200». На 737-й «Боїнг» людей пересадили в останній момент. Причини цього гендиректор також не зміг пояснити.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Регіонали хочуть посадити журналістів за скло, а то й зовсім вигнати з ВРУ [відео]
  Наступний матеріал
  Російський суд звільнив під заставу уже 19 активістів «Грінпіс»
  Теги:
  Loading...