В Ізраїлі протестують проти зростання цін

  Масштабні протести в Ізраїлі. На вулиці Тель-Авіва, Єрусалима, Хайфи та інших великих міст -вийшли тисячі людей. Вони обурені зростанням цін у країні.

  Зокрема, підвищенням вартості електроенергії, продуктів та житла, зростанням податків та невисокими заробітними платами. У зниженні рівня життя - активісти звинувачують чинний уряд. Люди  тримали у руках плакати з написами на кшталт  -  "Якщо влада проти народу - то народ проти влади".  За даними ізраїльських ЗМІ, у протестах взяли участь  щонайменше 120 тисяч людей. У поліції ж кажуть - протестувальників було удвічі менше.  

  Ідо Коен, протестувальник: "Ми протестуємо, бо з одного боку - вважається, що наша країна має сильну економіку, а з іншого - прожити на нинішні зарплати просто неможливо, люди ледве зводять кінці з кінцями".

  Омрі Еврон, протестувальник: "Ми виступаємо проти уряду Нетаньяху, бо його економічна політика - неприйнятна. І робітники, і середній клас, і студенти й пенсіонери -  усі відчувають на собі величезний фінансовий тиск".

  Попередній матеріал
  У Вишгороді відбулися перегони Формули-1 на воді
  Наступний матеріал
  Меморіальним концертом ушанували пам`ять загиблих у терактах в Норвегії
  Теги: