В Італії страйкують працівники держсектора

  Загальнонаціональний добовий страйк працівників держсектора розпочався сьогодні в Італії. Люди виступають проти заходів жорсткої економії, запроваджених урядом Маріо Монті.

  Страйк організували дві найбільші профспілки країни - Загальна конфедерація праці та Італійська спілка праці. У Римі на марш протесту вийшли кілька тисяч викладачів, медиків та інших працівників держсектору. Вони обурені тим, що через заходи економії найбільше потерпають саме держслужбовці та соціально незахищені верстви, зокрема - пенсіонери. Водночас, європейські фінансові установи кажуть про успіх фінансової політики Італії. Напередодні Маріо Монті заявив, що економічна ситуація в країні більше не загрожує стабільності єврозони. 

  Страйкар: "Нам справді був потрібен такий, як Монті, але він помилився зі стратегією, пішов не в той бік. Тож, тепер ми платимо більше за всіх інших".

  Страйкар: "Усе, що нам треба - повернути власну гідність та повагу до працівників держсектору, адже ми щодня працюємо на користь суспільства".

  Попередній матеріал
  ДАІ надали право відбирати автівки боржників
  Наступний матеріал
  У Китаї до осіннього фестивалю створили картини з квітів
  Теги: