В Італії вирішують долю одного з найбільших металургійних заводів

  Долю одного з найбільших металургійних заводів у Європі - ІЛВА - вирішують в італійському місті Таранто. Там із місцевою владою зустрічаються представники уряду - міністри економічного розвитку та довкілля.

  Вони обговорюють рішення суду - закрити завод через екологічну шкоду, і, як наслідок, через зростання смертності у цьому регіоні. Під будівлею, де відбувається зустріч, вийшли на протест працівники сталеварні. Вони вимагають не закривати підприємство, але зробити усе, щоб зменшити шкідливий вплив заводу на довкілля. Зараз під слідством перебувають колишні і чинні топ-менеджери компанії. Фахівці мають встановити, чи справді викиди сталеварні стали причиною зростання смертності населення.

  Ернесто Палатерассіо, координатор профспілки: "Ми боремося за те, щоб робітники припинили підтримувати індустрію, але почали боротися за завод, щоб він змінився і став безпечнішим".

  Марія-Тереза Мерчінеллі, учасниця демонстрації: "Це велика дилема між довкіллям і здоров’ям, а також - між пошуком роботи. Але роботу можна знайти, а от в альтернативі життя чи смерть - вибір лише один".

  Попередній матеріал
  Спостерігачі ООН у Сирії з’їжджаються до Дамаска
  Наступний матеріал
  У Львові відкрили виставку на честь 100-річчя Пласту [відео]
  Теги: