В Італії тривають дострокові парламентські вибори

  Другий день парламентських виборів розпочався в Італії. Відкрилися всі дільниці. Сьогодні волевиявлення проходить поки що без інцидентів.

  Перші екзит-поли соціологи оприлюднять увечері, попередні ж результати виборів стануть відомими у вівторок зранку. Головними конкурентами на перегонах політологи називають ліву коаліцію, лідером якої є П`єр Луїджі Берсані, та праву, на чолі з Сильвіо Берлусконі. Значний відсоток, за прогнозами, має взяти й партія відомого італійського сатирика та шоумена Беппе Грілло. Він виступає за усунення від влади всіх відомих політиків. Але одноосібної більшості жодна з політсил, швидше за все, у парламенті не отримає. Нагадаємо, дострокові вибори в Італії призначили після того, як депутати з блоку Берлусконі відмовилися надалі підтримувати уряд Маріо Монті.

  Італійці: "Думаю, це волевиявлення нічого не вирішить. Уряд й надалі запроваджуватиме заходи жорсткої економії. Такі дії призведуть до ще більших протестів й нових позачергових виборів. Найближчі два роки в Італії будуть украй нестабільними".

  Італійці: "Я сподіваюся на краще майбутнє. Без надії немає сенсу жити далі й ростити дітей. Надія - це все, що у нас залишилося".

  Попередній матеріал
  У Донецьку шахраї відбирають квартири у пенсіонерів [відео]
  Наступний матеріал
  Рауля Кастро переобрали на другий термін
  Теги:
  Loading...