В Італії триває "Римський кінофестиваль"

  У столиці Італії триває п`ятий "Римський кінофестиваль". Він розпочався світовою прем`єрою фільму "Минулої ночі". Це історія про сімейні стосунки та зраду. Головні ролі зіграли - Кіра Найтлі та Сем Вортингтон. У конкурсі взяли участь іще 15 фільмів.

  Сюжети стрічок багатьох конкурсантів - про соціальні та політичні проблеми.

  Зокрема, це - "Спина" Лю Бінцзяня. У головній ролі - Ху Бін - відомий у Китаї манекенник та фотомодель. Роль у "Спині" - його перша кіноробота.

  В історії, знятій у стилі "фільм-нуар", ідеться про культурну революцію в Китаї та вплив швидкого економічного розвитку країни на життя звичайних людей.

  Лю Бінцзянь, режисер фільму "Спина": "Головну увагу в фільмі я приділив сучасному китайському суспільству. Воно зосереджене на матеріальних цінностях. Це впливає на людей та пригнічує їх".

  Автор найкращого фільму отримає статуетку імператора Марка Аврелія та приз у 40 тисяч євро.

  Уже відомо, що почесний "Марк Аврелій" як найкраща акторка отримає Джуліана Мур. Кінодива представила в Римі поза конкурсом стрічку "З дітьми все гаразд". Сюжет - про двох лесбіянок, які разом виховують дітей. Цей фільм уже отримав декілька фестивальних нагород і претендує на "Оскар".

  Джуліана Мур, акторка: "Я думаю, тема дуже актуальна. Цей фільм - ствердження родини в усіх її формах. Байдуже, чи це двоє чоловіків, дві жінки, чоловік і жінка. Це важливо, ідеться про право людини мати партнера та разом будувати сім`ю".

  Фестиваль триватиме до 5 листопада. Глядачі та учасники ще чекають на конкурс дебютів і дитячих та юнацьких фільмів.

  Марина Кафтан, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Греція на два дні припинила відправку пошти за кордон
  Наступний матеріал
  Латвійський парламент ухвалив склад нового уряду
  Теги: