В Італії розпочався національний страйк транспортників

  В Італії розпочався національний страйк транспортників. Профспілки вже пообіцяли, що ця акція стане найбільшою в історії країни. Вимоги учасників традиційні – вони хочуть підвищення зарплат і поліпшення умов праці. Крім транспортників, роботу припинили усі незгодні з діяльністю чинного уряду. Чиновники поки що ситуацію не коментують.
  Рівно о дев’ятій ранку громадський транспорт Італії зупинився. У країні офіційно розпочався двадцяти-чотирьох годинний страйк перевізників. Від роботи одностайно відмовилися водії автобусів, потягів, метро та морського транспорту. Авіакомпанії планують відкласти рейси принаймні на декілька годин. Пасажирам ця ситуація не до вподоби, однак вони ставляться до неї з розумінням.

  Паоло, місцевий мешканець: "Щось вигадаю - мені дуже треба дістатися роботи. Мабуть, сьогодні і виходити з дому було не варто. Всім італійцям ліпше було б не йти на роботу, але ж на щось треба жити".

  Майк, місцевий мешканець: "Люди використовують своє право на страйк - і це правильно. А ми можемо і пройтися, адже ноги ще маємо".

  Профспілки організували цей страйк на знак протесту проти економічної та соціальної політики чинного уряду. Транспортники вимагають збільшення зарплатні, ліпшого соціального забезпечення та умов праці. До перевізників також приєдналися вчителі, пожежники та медсестри кількох лікарень. Однак вони заявили, що за потреби – повернуться на роботу.

  Мауріціо Руссо, представник профспілки: "Мета цього страйку - підвищення зарплати. Нам потрібен автоматичний механізм, який збільшував би ставку відповідно до інфляції. Також, ми дбаємо про пенсії та поліпшення умов праці. Смерті на робочому місці - це наше прокляття".

  Страйкарі кажуть, що рішуче налаштовані домогтися свого. На сьогодні у них також запланований мітинг у центрі Рима. За попередніми даними, у ньому візьмуть участь кілька десятків тисяч людей. Профспілки також запланувати масштабні регіональні страйки. Вони відбудуться наступного місяця.
  Попередній матеріал
  Щороку близько 10 000 українців стають жертвами торгівлі людьми (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Шлапак: ВР може тимчасово поновити роботу
  Теги:
  Loading...