Фото із відкритих джерел

В Італії арештували медсестру, яку підозрюють у вбивстві 39 людей

  В італійському місті Луго однойменної провінції поліція затримала працівницю медичного закладу, яку підозрюють у серійних вбивствах пацієнтів.


  Як пише Corriere della Sera, за попередніми даними слідства, 42-річна Даніеле Поджіалі вбила 39 літніх людей, які її дратували.

  Всі пацієнти померли від ін‘єкції хлориду калію, які викликають зупинку серця. Ця речовина використовується для виготовлення препаратів, які застосовують при стратах в США.

  Слідчі зацікавилися медсестрою після того, як 8 квітня за дивних обставин померла 78-річна пацієнтка із захворюванням, яке не було смертельно небезпечним. У крові жінки був виявлений хлорид калію.

  Правоохоронці звернули увагу, що за схожих обставин у лікарні померло ще 38 пристарілих людей. При чому, за більшістю із них доглядала саме Поджіалі.

  Втім, довести причетність медпрацівниці до інших смертей буде дуже непросто, оскільки сліди присутності калію в крові зникають протягом двох днів.

  Колеги Поджіалі зазначають, що вона була непривітною і черствою. Вона робила селфі із щойно померлими людьми, а також жартувала про смертельні ін'єкції.
  Попередній матеріал
  Міліція затримала кількох учасників провокацій біля ВР
  Наступний матеріал
  Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження у зв`язку з учорашнім мітингом під АП
  Loading...