В іспанському містечку пройшов референдум про дозвіл на вирощування марихуани

  Не підтримали вирощування марихуани задля погашення муніципального боргу мешканці іспанського села Раскера. На референдумі "за" цей крок висловилися трохи менше 60 відсотків громадян, а для ухвалення необхідно було набрати 75.

  Проект передбачав виділення земельної ділянки у п’ятнадцять гектарів Асоціації любителів марихуани. За вирощування культури вони мали заплатити близько півтора мільйони євро. Цих коштів вистачило б на повне погашення міського боргу. Минулого місяця міська рада ухвалила проект, однак місцеві мешканці поставилися до нього неоднозначно. Тому мерія вирішила провести референдум. Сам мер пообіцяв піти у відставку, оскільки його ініціатива не набрала сімдесят п’ять відсотків голосів.

  Лаура Мореско Поу, місцева мешканка: "Гадаю, це чудова ідея. Однак, мені здається вони встановили занадто високий прохідний відсоток".

  Рубі Гарсія, місцева мешканка: "Я сама з Колумбії. У нас в країні повно наркотиків. Гадаю, це стане поганим прикладом для дітей. Ми маємо навчати їх іншим цінностям".

  Попередній матеріал
  На Андріївському узвові призупинили підготовчі роботи з будівництва комплексу [відео]
  Наступний матеріал
  З Нью-Йорку за маршрутом "Титаніка" вийшов круїзний лайнер
  Теги: