В Іспанії страйкують студенти і освітяни

  Викладачі та студенти страйкують в Іспанії. Вони виступили проти жорстких заходів економії, які уряд країни планує запровадити в освітній галузі.

  З наступного навчального року плата за відвідування університетів має зрости майже на чверть. Усередньому, вона становитиме п`ять з половиною сотень євро за курс. Також іспанська влада планує звільнити майже 40 тисяч освітян. Вони поповнять найбільшу серед країн Євросоюзу армію безробітних. Зараз в Іспанії на біржі праці зареєстрований кожний четвертий повнолітній громадянин, який ще не досяг пенсійного віку. Викладачі та студенти стверджують, що заходи економії знищать освітню галузь країни.

  Джайме Руїз, студент: "Після збільшення плати за навчання значна кількість студентів залишить університети. Коли вони починали навчатися, ціна була зовсім іншою. Робити таке до отримання диплому - нечесно".

  Франсіско Гарсія, викладач: "Без освіти немає майбутнього. Ми всі це розуміємо. Якщо країна хоче економічно й соціально розвиватися, вона має підтримувати університети та дослідницькі центри. Іспанський уряд йде зовсім в іншому напрямку. Влада хоче залишити нас без майбутнього".

  Попередній матеріал
  В Азербайджані розпочинається Євробачення-2012 [відео]
  Наступний матеріал
  Автокатастрофа на півдні Албанії - щонайменше 11 загиблих [відео]
  Теги: