В Іспанії відкрився ресторан, в якому можна відпрацювати замовлення

  До ресторану з порожнім гаманцем - можуть відтепер ходити мешканці іспанського міста Терраса. Там відкрився заклад громадського харчування, де вартість їжі можна просто відпрацювати.

  Достатньо лише витратити годину вільного часу, щоби помити посуд, попрацювати на кухні чи рознести замовлення іншим гостям. За це дають комплексний обід: закуску, основну страву, десерт, хліб, воду та вино. Ресторан вже здобув чималу популярність - щодня там обслуговують до 70 людей. Охочих платити працею, а не грішми - стає дедалі більше. Ресторатори пояснюють: прагнуть підтримати іспанців у часи економічної кризи. Безробітних у країні - понад шість мільйонів, тож чимало людей не можуть собі дозволити походи до ресторанів з традиційною системою оплати.

  Хулія Гонсалес, відвідувачка ресторану: "Чудова ідея, я просто у захваті. Відколи почала сюди ходити - почуваюся більш оптимістично. Зустріла тут чимало нових друзів, ми спілкуємося і підтримуємо один одного. Це унікальна можливість!"

  Хав`єр Касас, менеджер ресторану: "Такі заклади, як наш - просто необхідні, вони виконують важливу соціальну функцію. Тут люди відновлюють і укріплюють почуття власної гідності, знову починають вірити у краще майбутнє. І охочих поїсти і попрацювати у нас - чимало".

  Попередній матеріал
  У Китаї інженери підірвали міст довжиною у 3,5 км.
  Наступний матеріал
  Острів Маврикій щороку відвідують 1500 українців [відео]
  Теги: