В Іспанії студенти вимагають соціальних та економічних реформ

  Протести з арабського світу заразили Європу. В Іспанії другий день поспіль студенти вимагають соціальних та економічних реформ. На головній площі столиці - Пуерта дель Соль демонстранти звели наметове містечко. Кажуть: не полишать його, поки влада не піде на поступки.

  Їх не розігнала навіть погода. Дощ уночі не став на заваді протестним настроям іспанської молоді. У наметах, під целофановими навісами та парасольками, демонстранти лишаються на мадридській площі - Пуерта дель Соль. Вони вимагають політичних та економічних реформ. Зокрема, виступають проти зростаючого безробіття і невдоволені суворими заходами економії.

  Перший студент протестувальник: "Ми побоювалися ночувати на площі, але нас підбадьорили повідомлення з європейських країн у соціальній мережі. Люди з сусідніх держав нас підтримують. Це надає бадьорого духу і надалі ми плануємо домагатися свого".

  Другий студент протестувальник: "У нашому таборі до п`ятисот людей. Більшість з них займається організаційними питаннями, привозять продукти і медикаменти. Ми взялися за тяжку справу, але певні - що ми впораємося".

  Попри заклики влади припинити масові зібрання, протестувальники йти не збираються. Планують залишатися до 22 травня. Саме цього дня відбудуться місцеві вибори. Мадридська комісія з виборів закликає маніфестантів розійтися, позаяк протести порушують передвиборну кампанію. Молодь плакатами і транспорантами спонукає не голосувати за правлячу соціалістичну партію та правоцентристську опозиційну Партію до Попюла. Саме ці політичні сили найбільше пов`язані з корупційними скандалами. 

  Наймасовішу акцію іспанська молодь планує провестИ вихідними. Вчора їм удалося зібрати десять тисяч учасників.

  Ганна Ільїних, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Трієра Канни оголосили персоною нон-грата
  Наступний матеріал
  СНД пропонує свою кандидатуру на посаду директора-розпорядника МВФ
  Теги:
  Loading...