5.ua

В Іспанії – перший випадок захворювання на Еболу в Європі

  Перший випадок зараження вірусом Ебола в Європі виявили в Іспанії. Захворіла одна з медсестер – вона лікувала місіонерів, що привезли Еболу з Африки.


  У медсестри – лихоманка, проте нині жінка – у стабільному стані. Ще тридцятьох працівників шпиталю та всіх, із ким контактувала хвора, двічі на день оглядають лікарі.

  Обидва місіонери захворіли в Африці, потому їх перевезли до Іспанії, однак врятувати життя чоловіків лікарі так і не змогли. Однак запевняли – вжили усіх можливих заходів безпеки, і казали, що поширення вірусу – неможливе. Зараз спеціальна комісія з'ясовує, як медсестра могла заразитися.

  Епідемія вірусу Ебола вирує у центральній та східній Африці. Від березня через хворобу померли вже майже три з половиною тисячі людей. Ліків від хвороби не існує. Канадські медики створили експериментальну вакцину, однак поки що масово її не застосовують.

  Нагадаємо, 1 жовтня перший випадок захворювання лихоманкою Ебола виявлено в США. А за останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кількість людей, які померли від лихоманки Ебола, зросла до 3,4 тисяч.

  Попередній матеріал
  В бою біля Старогнатівки загинув український боєць - штаб АТО
  Наступний матеріал
  У Харкові впали ще два Леніна
  Теги:
  Loading...