Фото news.mail.ru

В Іспанії короля Марокко прийняли за злочинця

  Короля Марокко Мухаммеда VI, який відпочивав на іспанському узбережжі прийняли за злочинця.


  Як пише у понеділок El Mundo, інцидент стався 7 серпня в Сеуті, невеликому напіванклаві Іспанії на північному узбережжі Марокко, де Мухаммед VI проводив літню відпустку.

  Співробітники цивільної гвардії Іспанії, помітивши у морі два катери і три гідроцикли короля і його свити, вирішили, що там можуть переховуватися злочинці і провели перевірку.

  Правоохоронці попросили відпочиваючих представитися і показати документи, викликавши обурення короля.

  Як зазначає видання, причиною інциденту стали дедалі частіші випадки работоргівлі та контрабанди наркотиків в регіоні. Швидкісні моторні човни останнім часом стали часто використовуватися африканськими іммігрантами, які проживають в іспанських містах, для перевезення наркотиків та продажу людей.

  Мухаммед VI подзвонив королю Іспанії Феліпе VI та пожалівся на огляд. Останній, у свою чергу, зв'язався з міністром внутрішніх справ Хорхе Фернандесом Діасом для спільного пошуку рішення ситуації, що склалася.

  В результаті високопоставлені представники гвардії попрямували до короля Марокко й принесли йому вибачення. У відповідь король потис їм руки і сказав, що "гвардійці відмінно виконали свою роботу", однак "не виявили належної поваги до нього".
  Попередній матеріал
  Військові відбили атаку на Новоазовськ та продовжують бій в Іловайську
  Наступний матеріал
  На Донеччині нацгвардійці затримали росіян з "ДНР" зі зброєю
  Loading...