В Індії з`ясовують причини найбільшої у цьому році авіакатастрофи

  Міністр цивільної авіації Індії взяв на себе моральну відповідальність за вчорашню авіакатастрофу. Проте у відставку чиновник не подав. На місці трагедії працює експертна група, яка з`ясовує обставини аварії й шукає винних у загибелі 158 пасажирів рейсу Дубай-Мангалор.

  Посадкова смуга летовища в Мангалорі була закоротка і завузька для прийому Боїнгів-737. Такі дані наводить інформаційна агенція Reuters з посиланням на експертів з індійської авіації. За звичайних умов машини нормально сідали на неї. Але у разі позаштатної ситуації смуга не залишала простору для маневру літакам такого класу. Міністр цивільної авіації, поза тим, заявляє, що технічні чинники були у нормі й натякає на помилку пілотів.

  У шпиталях боряться за життя восьми вцілілих пасажирів. Троє з них перебувають у критичному стані. Лікарі кажуть, що життю інших пацієнтів ніщо не загрожує. Один із них узагалі вистрибнув з літака без жодної подряпини. Очевидці заявляють, що влада могла б врятувати більше людей, якби пожежники оперативно витягли ще живих людей з палаючої машини.

  Літак авіакомпанії "Ейр Індія Експрес" розбився в аеропорту міста Мангалор напередодні вранці. На його борту перебували сто шістдесят шість людей. Врятуватися вдалося лише вісьмом. Катастрофа стала наймасштабнішою з тих, що траплялися у світі цьогоріч. У дві тисячі шостому Міжнародна організація цивільної авіації назвала кваліфікацію технічного персоналу індійських аеропортів найгіршою на планеті.

  Олександр Войтко, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Солісту U2 Боно зробили термінову операцію
  Наступний матеріал
  Ававія на залізниці у Китаї: із потяга вигягли 300 пасажирів
  Теги: