5.ua

В Індії внаслідок пожежі в пасажирському потязі загинули 9 людей

   

  Полум’я спалахнуло у експресі, що прямував з Мумбая до підніжжя Гімалаїв. Причина займання - натепер невідома, її з’ясовують слідчі. Вогонь помітив охоронець на залізничній станції, він і повідомив про інцидент відповідальних осіб. Потяг зупинили, полум’я вдалося загасити. Згорілі вагони відчепили, решта продовжили подорож. Нагадаємо, пожежі в індійських пасажирських потягах трапляються досить часто. Менш ніж два тижні тому на півдні країни внаслідок такого ж інциденту загинули 26 людей.

  Шайлендра Кумар, речник залізничної компанії: «Сторож залізничної станції повідомив, що бачив потяг, у якому спалахнула пожежа. Ми негайно зупинили його. У тому місці не виявилося зручного під’їзду для пожежних бригад, тому вони не змогли прибути оперативно. Пасажири й екіпаж потяга намагалися самотужки загасити полум’я вогнегасниками, але це їм не вдалося».

  Пасажир: «Палав увесь вагон, усе довкола було в диму. Люди панікували, дехто вистрибував з вікон. Потому потяг зупинився. Ми вийшли і просто дивилися на вогонь - а що ще ми могли зробити». 

  Попередній матеріал
  ДТП у Харкові за участі патрульної машини
  Наступний матеріал
  Нові звільнення на тлі масштабного корупційного скандалу у Туреччині
  Теги:
  Loading...