В Індії відкрився традиційний весільний ярмарок

  Весільний ярмарок стартував у індійському Мумбаї. Відкривали його зірки Боллівуду та переможниці місцевих конкурсів краси. Почали шоу - з демонстрації традиційного шлюбного обряду.

  Розкішні сарі та коштовності - не єдине, що знадобиться, аби гідно виглядати серед інших наречених. На ярмарку представлені і численні послуги - приміром, фото та відеозйомка. До того, не можна забувати і про дизайн запрошень, і про весільні подарунки гостям. Чого вартує лише меню святкової вечері - а це щонайменше 25 страв, а заможні індійці подають і до 5 сотень. Остання мода - влаштовувати замість застілля імітацію вулички з ятками дрібних торговців у французькому чи індійському стилі. За оцінками експертів, пристойне індійське весілля коштує близько 45 тисяч доларів.

  Ніта Лулла, дизайнер: "Навіть якщо у вас не дуже багата родина, ви витратите якомога більше грошей, щоби все було розкішно. Звісно, чимало коштів піде на весільну сукню".

  Варуна Джані, дизайнер коштовностей: "Зараз у моді універсальні коштовності, які потім можна буде носити з різним одягом, і традиційним, і європейським, а не тримати в шухляді".

  Попередній матеріал
  Жертвами землетрусу в Ірані стали 37 осіб
  Наступний матеріал
  США попереджають - КНДР може завдати удару вже сьогодні
  Теги:
  Loading...