В Індії підтвердили смертний вирок одному з організаторів терактів у Мумбаї

  Смертний вирок через повішення підтвердили в Індії одному з організаторів терактів у Мумбаї. Відхилив апеляцію захисту Вищий суд міста. У адвокатів залишається ще дві інстанції - Верховний суд Індії та президент, який може підписати документ про помилування.
  Аджмаль Амір Касаб - єдиний із вцілілих терористів. Інших знешкодили правоохоронці під час нападу. Суд визнав Касаба винним за більшістю із 86-ти пунктів звинувачення. Серед них - убивство, тероризм та розв`язання війни проти Індії. Смертний вирок ухвалили ще торік у травні. Досі - чекали на розгляд апеляції. Нагадаємо, зловмисники здійснили теракти у Мумбаї 26-го листопада 2008-го року - спочатку розістріляли кількох людей у приміщенні вокзалу, потому захопили заручників у двох готелях та у єврейському культурному центрі. Через напад загинули близько 166 осіб, три сотні - зазнали поранень.

  Уджвал Нікам, прокурор: "Із задоволенням повідомляю Вам, що суд узяв до уваги нашу точку зору щодо звинувачень Касабові, і підтвердив смертний вирок".

  Попередній матеріал
  Ходорковський жаліє суддю, який зачитував йому вирок
  Наступний матеріал
  У Мілані евакуювали термінал аеропорту
  Теги: