Фото amnesty.org.ru

"В‘язня Болотної" Косенка випустили із психіатричної лікарні

  Михайло Косенко, якого російський суд засудив до примусового лікування у психіатричній лікарні, сьогодні повернувся додому.

  Косенко, який являється фігурантом "Болотної справи", був затриманий два роки тому за звинуваченням у масових заворушеннях та застосуванні сили проти правоохоронців на Болотній площі у Москві.

  У жовтні минулого року московський суд постановив, що Косенко є неосудним і потребує примусового психіатричного лікування.

  Цей вирок набув значного резонансу не лише в Росії, а й у всьому світі, давши правозахисникам підстави говорити про те, що Росія повертається до сталінських метолів каральної психіатрії, коли неугодних владі "ховали" у психлікарнях.

  Місяць тому Чеховський міський суд Московської області, розглядаючи клопотання психіатричної лікарні, погодився з доводами лікарів про те, що немає ніяких підстав лікувати Косенко в стаціонарі, і перевів його на примусове амбулаторне лікування.

  Фігурантами про заворушення на Болотній площі 6 травня 2012 року являються 28 осіб. 11 із них вже винесено вироки, ще 11 амністовані.

  Попередній матеріал
  Журналісти з РФ роблять постановочні зйомки бойових дій на сході України - РНБО
  Наступний матеріал
  У Києві відкриється виставка вилученої у терористів російської зброї та бойової техніки
  Теги:
  Loading...